Про компанію

ТОВ "УКРЕСТ" є представником зарубіжних компаній-виробників в області металургії, ливарного виробництва і машинобудування, здійснює постачання матеріалів і обладнання  для виробництва литва. Наша компанія заснована в 2000 році. Офіс розташований в м. Запоріжжі, центрі металургії в Україні, це зручно для основних замовників, що знаходяться в східному регіоні України. Персонал компанії складається з висококваліфікованих фахівців, націлених на задоволення потреб наших Замовників.


Основні напрями


- обладнання  для ливарного виробництва (індукційні і електродугові печі, формувальне обладнання для ХТС, обладнання  для регенерації піску, машини відцентрового литва, лабораторне обладнання, обладнання  для газо- і пилеочистки і т.п);


- основні і допоміжні технологічні матеріали (зв’язуючи для фуран процесу, антипригарні покриття, модифікатори для високоміцного чавуну, футерувальні маси, теплоізоляційні матеріали і ін.);


- постачання запасних частин для ливарного обладнання, компоненти автоматики (плати, датчики, мікроконтроллери, контактори, двигуни), частини гідравлічних машин (насоси, прокладки, датчики), частини для дробеметних машин; - послуги з сервісного обслуговування обладнання.


Наша мета – надання ефективних рішень на базі використання обладнання, технологій, матеріалів , що зарекомендували себе в світовій виробничій практиці.     

 
Девіз – зниження виробничих витрат і забезпечення гарантованої якості.