CERAMCOTE ™ Багатофункціональне покриття на водній основі з хорошими робочими характеристиками

Покриття CERAMCOTE ™ компанії «ASK CHEMICALS» спеціально розроблені для виготовлення виливків по ЛГМ технології. Найважливіший в галузі продукт, CERAMCOTE ™ забезпечує чудовий рівень якості і постійність результатів як для автомобільних, так і не автомобільних виливок. Успішність покриттів CERAMCOTE ™, однак, заснована виключно на їх технічный розробці.

Застосувавши запатентований склад, компанія «ASK CHEMICALS» оптимізувала реологічні властивості CERAMCOTE ™ (тобто в'язкість і товщину шару). Стабільна в'язкість визначає рівномірність товщини шару покриття, запобігаючи тим самим виникнення дефектів типу пригара, металізований пригар, тріщини і ужімини. Крім того, CERAMCOTE ™ пропонує чудове зчеплення нанесеного шару і його податливість. Висохле покриття, наприклад, здатне витримувати навіть значне механічне навантаження в процесі пресування піску. Цей асортимент покриттів поставляється для різних способів нанесення, переважно зануренням.

 

Переваги

• Регульована проникність і ізоляційні характеристики

• Адаптовані міцність, пластичність (висохлий шар покриття) і жорсткість

 

Ключові аспекти

Покриття CERAMCOTE ™ забезпечують відмінні ізоляційні характеристики

Завдяки своєму складу, висохлий шар покриттів CERAMCOTE ™ для ЛГМ забезпечує відмінні ізоляційні властивості. Разом з їх низькою газопроникністю, покриття створюють ідеальні умови для виробництва тонкостінних виливок.