Дробометальне та дробоструминне обладнання

Дробометальне та дробоструминне обладнання

 

Дробометальне обладнання

Wheelabrator пропонує широкий спектр дробометальних установок у всьому світі. До їх ряду відносяться і дробометальні установки DISA, Wheelabrator", що тепер випускаються під маркою «Wheelabrator».

 

Випускається повний ряд стандартних установок для порційної або безперервної обробки. Також Wheelabrator пропонує рішення по спецзамовленнях для різних застосувань. Яке б не знадобилося рішення для ефективної роботи Вашого виробництва і досягнення максимальної окупності, Wheelabrator надасть його або розробить його, спираючись на свої знання і досвід.

 

Дробоструминне обладнання

Дробоструминна установка може мати вигляд камери / кабінету для сухої або гідроабразивної обробки. Під час дробоструминної обробки сухим сипким абразивом і гідроабразивної обробки (сумішшю абразиву з водою) абразивний матеріал подається за допомогою стислого повітря безпосередньо на оброблювану деталь. Вибір сухого або вологого абразиву залежить від конкретних завдань. Як при сухому, так і при гідроабразивному очищенні сопла дробоструминного апарату можуть або встановлюватися жорстко, або управлятися вручну або автоматичними маніпуляторами (роботами).

Wheelabrator пропонує найповніший асортимент дробоструминних установок - від ручних дробоструминних апаратів до складних  установок для зміцнення поверхонь для аерокосмічної промисловості . Найбагатший досвід роботи світових технологічних центрів підтверджує найвищу компетенцію Wheelabrator у сфері дробоструминного устаткування.  Завдяки нашому прагненню до удосконалення технологій обробки і впровадження інноваційних розробок, замовники Wheelabrator незмінно отримують самі кращі технологічні рішення.