ABP Induction Systems GmbH входить в число світових лідируючих компаній в області індукційної плавки і нагрівання металу.
Головний офіс компанії, що працює на п'яти континентах, знаходиться в г.Дортмунд (Німеччина), відділення компанії є в США, Бразилії, Швеції, Росії, Китаї, Індії і Таїланді.
Історія розвитку компанії АВР Induction Systems GmbH невіддільна від історії розвитку індукційної плавки металу. Вона починається понад 100 років тому зі створення компанією ASEA першої в світі плавильної індукційної печі.
Компанія АВР Induction c 2003р. відновила виробництво індукційних нагрівальних установок для нагріву заготовок перед куванням або прокаткою на основі нового відповідає сучасним вимогам підходу до їх проектування.
 
Потужність індукційних нагрівальних установок: від 200 до 8 000 кВт
Частота нагрівальних установок: від 150 до 10 000 Гц
 
Типи нагревательених установок:
- Системи нагрівання заготовок;
- Системи нагрівання труб;
- Системи нагрівання дроту;
- Системи безперервного нагріву стальних листів для гальванічних ліній.
 
 
   Труби
- Загартування і витримка
- Відпустка
- прогартовує
- Нормалізація
- Нанесення покриття і оцинкування
- Відпал
 
   Кування і формування
- Нагрівання заготовок
- Нагрівання смуг
 
   Теплова обробка
- Горизонтальна і вертикальна розгортка
- Одноразового дії
- З підйомом і обертанням
- Автоматизований підйом і приміщення
- Зубозакалка
 
   Нагрівання спеціальних виробів
- Нагрівання дроту
- Твердий припій і м'який припой
- Гаряча запрессовка
- Зростання кристала

Електродугові печі

 З моменту свого заснування  в 1998 році компанія CVS надає послуги для металургійної промисловості як в Туреччині, так і за її межами. Розташовуючись в самому центрі найбільш розвиненого промислового району Туреччини, CVS є одній з найбільших інжинірингових і виробничих турецьких компаній.

 

CVS виробляє обладнаннядля міні-заводів (ЕСПЦ і прокатні стани), а також виконує проекти "Під ключ".

 

Компанія CVS поставляє економічно обгрунтовані рішення по електросталеплавильних цехах і прокатних станах, а також надає інжинірингові послуги на рівні європейських стандартів.

 

CVS виконує як повне проектування і виробництво об'єктів з нуля, так і реконструкцію / модернізацію заводів, що діють, і обладнання.

 

CVS виробляє запасні частини і комплектуючі для сталеплавильних і металопрокатних заводів, а також для систем газоочистки.  CVS надає свої інженерно-технічні і консультаційні послуги по виробництву сталi.

 

Більше 750 кваліфікованих фахівців і інженерів, а також новітнє обладнання дозволяють нам гарантувати реалізацію найскладніших проектів. Більше 270 інженерів і адміністративні співробітники беруть участь в розробці і управлінні проектами. CVS вірить у важливість людського чинника і прагне до його постійного вдосконалення для досягнення довготривалого успіху.

 

У своїх проектах компанія CVS приділяє особливу увагу зниженню виробничих витрат, підвищенню гнучкості технологічного процесу, збільшенню продуктивності поряд з ефективним використанням енергоресурсів, підвищенню якості готової продукції і забезпеченню відповідності вимогам до охорони довкілля при мінімальних витратах. А також забезпечує оптимальний баланс між технологічним процесом і вимогами до захисту довкілля.