Формувальні линії DISA

   Компанія DISA – світовий лідер в області формувального ливарного обладнання, систем приготування формувальної суміші, обладнання для виготовлення ливарних стрижнів. Компанія DISA забезпечує міжнародні промислові компанії, ливарні і металообробні виробництва передовими технологічними рішеннями:   

 

 - Безопочнi формувальні машини з вертикальним роз'ємом DISAMATIC

 

 - Безопочнi формувальні машини з горизонтальним роз'ємом DISA MATCH    

 

 - Опочнi імпульсні з допресуванням формувальні машини з горизонтальним роз'ємом DISA FLEX   

        

 - Опочнi  формувальні машини, що струшують з допресуванням, з горизонтальним роз'ємом DISA ARPA   

 

 - Вихрові змішувачі DISA SAM і DISA ТМ 

 

 - Охолоджувальні барабани DISACOOL   

  

 - Стрижньові машини DISA CORE

 

Технологія форм з вертикальним роз'ємом вперше була упроваджена в 1964г., а потім вдосконалена фірмою DISA Industries A/s. Формувальні машини з вертикальним роз'ємом форм DISA у складі комплектних ливарних систем DISA забезпечують виробництво виливкiв вищої якості і з більшою рентабельністю, чим традиційне формувальне обладнання.

 

Формувальні лінії DISA володіють видатною стабільністю в роботі, компактні і прості в управлінні. Багаточисельні запобіжні засоби і захисні пристрої оберігають оператора на всіх фазах роботи.    

Машини DISA відрізняється високою продуктивністю, компактністю і простотою управління, вживання вертикального формування істотно змінює умови праці і традиційний профіль професії формувальника. Повністю ліквідовується важка ручна праця, шум.

Формувальні лінії DISA не потребують опок, що вже дає економію. Вертикальне формування DISA є швидшим, ефективнішим і економічнішим способом виробництва виливок з майже кінцевими (малими припусками на механічну обробку) розмірами.  

 

В даний час в різних країнах світу працюють більше 1500 формувальних ліній DISA, поставляючи на ринок виливки найвищої якості. Економічність і високі технічні показники ливарних заводів, обладнаних лініями вертикального формування DISA, вивели їх в ряди найбільш конкурентоздатних і рентабельних підприємств у світі.

files/files/images/DISA/DISA complete line.png