Машини відцентрового лиття

  Сьогодні Gibson Centri Tech Ltd є визнаним світовим лідером в області технологій відцентрового литва. Компанія має 30-річний досвід в даної області і лідирує в проектуванні і виготовленні систем відцентрового литва. Gibson Centri Tech може запропонувати широкий асортимент послуг, включаючи вибір процесу і вживань, підготовку плану установки нового обладнання, управління проектами, монтаж обладнання, технічну підготовку і вчення персоналу і передача ноу-хау.

На обладнаннi компанії Gibson можна виробляти різні розміри виливків, починаючи від заготовок діаметром 2 см до декількох метрів, вага яких варіюється від декількох грамів до декількох тонн. Асортимент компанії включає вироби від мініатюрних кілець до роликів і вальцов або муфт вагою до 30 т. для сталеливарної промисловості. Процес відцентрового литва забезпечує можливість використання більшості сплавів, наприклад, Gibson Centri Tech поставляє обладнання для литва біметалічних роликів з подвійного сплаву, а також для широкого асортименту сплавів з кольорових і чорних металів. Процес відцентрового литва ідеально личить для виробництва циліндрових відливань, але також і для інших форм.

Після ретельного аналізу вимог замовника Gibson Centri Tech Limited вибирає найефективніше обладнання для відцентрового литва. Компанія здійснює комплексний контроль над кожним етапом виробництва і забезпечує повну розмірну точність. Перед постачанням замовникові проводиться збірка і заводські випробування кожної машини відповідно до найстрогіших стандартів. Обширний досвід компанії Gibson Centri Tech в області управління проектами і введення в експлуатацію забезпечує координування всіх аспектів виробничого плану для забезпечення своєчасного завершення роботи і відповідності всім критеріям продуктивності.    

Компанія поставляє наступні види обладнання: 

 

 Машини з горизонтальною віссю    

 

- серія Alpha   

- серія Carousel   

- серія GCRH   

- серія SHPP

 

files/files/images/Gibson/Gibson 11.jpg    files/files/images/Gibson/Gibson 12.jpg


Машини з вертикальною віссю

  - серія UGV

  - cерія VBT

 

 

files/files/images/Gibson/Gibson 21.jpg                  files/files/images/Gibson/Gibson 22.JPG


Машини з системою подвійного затискання

  - серія GML1

  - серія GML2

  - серія GML3.5

 

files/files/images/Gibson/Gibson 31.jpg    files/files/images/Gibson/Gibson 32.jpg