Універсальні покриття на спиртовій основі

Покриття компанії «ASK CHEMICALS» на спиртовій основі VELVACOAT ™ випускаються в спеціально розробленому вогнетривкому виконанні і підходять для не автомобільного та спеціалізованого секторів. Відоме своєю універсальністю, покриття VELVACOAT ™ ідеальне для різноманітного застосування і широкого спектру заливаемих сплавів.

 

Переваги

• Допомагають знизити дефекти поверхні і отримувати відмінну поверхню виливок

• Швидко сохне, можна сушити підпаленням

• Доступні в складах з меншою температурою згоряння

• Універсальне покриття

 

Ключові аспекти

Запобігання пригару

Чудова вогнетривкість покриттів VELVACOAT ™ для виливок з чавуну і сталі робить їх унікальним рішенням для запобігання пригару. VELVACOAT ™ запобігає хімічні реакції, які викликають подібний дефект. VELVACOAT ™ - це хороший захисний бар'єр між піском і розплавленим металом.

 

Покриття, що не містять циркону для великих чавунних і сталевих виливок

Компанія «ASK CHEMICALS» розробила інноваційний який не містить циркону вогнетривкий склад для масивних і товстостінних чавунних, а також сталевих виливок. У таких екстремальних випадках досягаються навіть кращі результати лиття, ніж при використанні покриття, які мають циркон. Безцирконові покриття мають дві основні переваги: низька щільність і більш просте звернення з матеріалом.

 

Покриття для металургії та відсутність дефектів, пов'язаних із сіркою

Компоненти, що входять до нового типу складів вогнетривкого покриття, пов'язують виділяємий SO2 або запобігають його проникнення з фуранових форм / стержнів, тим самим запобігають деградацію графіту в поверхневому шарі.