Наши партнеры

Omega Sinto Foundry Machinery Ltd, Англия

files/files/images/omega.jpg

 

   Компанія Omega Sinto Foundry Machinery Ltd є одним зі світових лідерів в області виробництва формувального обладнання для технології ХТС.  

   Компанія існує з 1957 року як частина компанії "Baker Perkins", а з 1984 року реорганізована в самостійну компанію. Головний офіс знаходиться в  Пітерборо, Англія. Розробка, виробництво і тестування продукції виконується у Великобританії.

   Завдяки високому рівню сервісу обладнання OMEGA експлуатується більш ніж в 40 країн світу. У 2007 році компанія була нагороджена грамотою королеви Єлизавети II за успіхи в області міжнародної торгівлі. 

 

ASK Chemicals, Германия

files/files/images/partners-ask.png

 

    Товариство з обмеженою відповідальністю ASK Chemicals, головне відділення якого знаходиться в Хильденє під Дюсельдорфом, є провідним виробником високоякісних спеціалізованих хімічних продуктів для ливарної промисловості і спеціальних смол.

 У основі успіху ASK Chemicals - здатність запропонувати своїм клієнтам рішення для складних проблем. ASK Chemicals вдається досягти цього за рахунок постачання на ринок незвичайно широкого асортименту якісних продуктів: смоли, зв’язуючі, добавки, ливарні додатки, фільтри і розділові склади, а також швидкого реагування на потребі клієнтів і глибокого знання їх виробничих процесів.

 Як компанія з передовою технологію ASK Chemicals безперервно працює над удосконаленням своєї продукції, щоб зробити її вживання максимально вигідним для користувачів. При цьому ASK Chemicals приділяє особливу увагу забезпеченню гнучкості, якості, швидкістi і інноваціям. 

Sibelco Nordic, Финляндия

files/files/images/partners-sibelco.png


     Sibelco Nordic - Фінський постачальник високоякісної мінеральної сировини. Компанія заснована в 1997 році і є дочірньою компанією "Sibelco Scandinavia AB", що входить в Бельгійський концерн "S.C.R.-Sibelco-Group". Компанія виробляє і поставляє широкий спектр матеріалів для ливарних виробництв: формувальні піски; плакированниє суміші; кварцеві вогнетривкі суміші FINMIX для індукційних печей; бентоніт, синтетичні смоли і протипригарні покриття для ливарних форм і тому подібне. Пісок для формувальних сумішей імпортується з Бельгії і переробляється на заводі в Киміто. Бентоніт купується в Греції і США, а потім проходить обробку (подрібнення) на заводі у Вірккала.    

 Для забезпечення і підтримки найвищої якості продукції, кожна стадія виробничого процесу ретельно контролюється. Продукція поставляється строго у відповідність із специфікацією, погодженою із споживачем. Система контролю якості сертифікована у відповідності з ISO 9002.

 

DISA Industries A/S, Дания

files/files/images/partners-DISA.png

 

    Компанія DISA – світовий лідер в області розробки і виробництва устаткування для ливарних цехів. DISA випускає безопокові формувальні лінії з вертикальним роз'ємом форм (DISAMATIC), безопокові машини з горизонтальним роз'ємом для формування по двосторонніх плитах (DISA MATCH), і опокові лінії з горизонтальним роз'ємом форм (DISA FLEX). Для багатьох замовників компанія розробляє і поставляє комплексні ливарні цехи, які включають установки по приготуванню формувальної суміші, транспортні системи і системи охолоджування виливок, установки по фінішній обробці поверхні, комп'ютерно-інтегровані модулі і стрижньові машини.               

 DISA реалізувала вже більше 500 проектів по організації ливарного виробництва. Успіх цих проектів, що відрізняються один від одного за типом організації виробничого процесу, заснований на фундаментальному розумінні ливарного виробництва від етапу приготування формувальної суміші і закінчуючи фінішною обробкою поверхні продукції, що випускається.

 DISA пропонує індивідуальні рішення для кожного замовника. Це стосується як нового обладнання, так і модернізації існуючого обладнання.

 

Wheelabrator, Германия

files/files/images/partners-Wheelabrator.png

 

    Компанія Wheelabrator є світовим лідером в області технологій підготовки поверхні, що пропонує повний спектр технічних рішень по дробоструминной та дробометальной  обробці і віброгалтування.

 Компанія Wheelabrator пропонує усі три технології підготовки поверхні (приведення абразивного матеріалу в контакт з металевою поверхнею):

1. Відцентрова подача абразивного матеріалу (дробометальна обробка)

2. Пневматична подача абразивного матеріалу (дробоструминна обробка)

3. Занурення в абразивний матеріал (віброгалтування).

 Компанія Wheelabrator, будучи провідною компанією в світі, що займається підготовкою поверхні, пропонує повний спектр обладнання, послуг і деталей. Провідні компанії у галузі ливарного виробництва, автомобілебудування, енергетики, суднобудування, залізничної промисловості, будівництва і багатьох інших галузях використовують продукцію і послуги компанії Wheelabrator Group для підвищення продуктивності праці і прибутковості протягом більше 100 років.

 

 

Gibson Centri Tech Limited, Англия

files/files/images/partners-gibson.png

 

      Компанія Gibson Centri Tech Limited визнана одним зі світових лідируючих представників технології відцентрового литва. Не дивлячись на 30-річний досвід, компанія залишилася на передньому плані в розвитку дизайну і виробництва систем відцентрового литва. Сервіс компанії Gibson може включати вибір процесу і використання, підготовку нових креслень цехів і виробничих ділянок, управління проектуванням, установку обладнання, технічну підготовку і трансфер «ноу-хау».     

 Розмір виливок, які виробляє компанія Gibson, має розмір від 2см до декількох метрів в діаметрі. Вага вироблюваних виливок може бути від декількох грам до тонн. Більшість сплавів можуть відливатись з використанням відцентрових процесів, наприклад, Gibson Centri Tech надає обладнання для відливання сталевих роликів з біметалічних сплавів; також з широкої номенклатури чорних і кольорових металів. Процеси відцентрового відливання зазвичай ідеальні для виробництва циліндрових виливок, але також можуть використовуватися для виробництва інших форм.

 Починаючи з ретельної оцінки вимог замовника Gibson Centri Tech Limited вибере найбільш ефективне обладнання і процес відцентрового литва. Кожен етап виробництва знаходиться під ретельним контролем компанії. Перед доставкою, кожна машина монтується і тестується в цеху відносно найбільш суворих стандартів.

PS Auto Grinding, Великобритания

files/files/images/partners-PS.png

 

     

P.S. Auto Grinding Ltd – приватна компанія з обмеженою відповідальністю, яка була зареєстрована  в січні 2001 з метою постачання автоматичних Шліфувальних Машин Koyama на ливарні підприємства Великобританії та інших країн.     

 Компанія “Koyama”, виробник Автоматичних Шліфувальних Машин, - це японська родинна фірма, яка продає обладнання у сфері ливарної промисловості впродовж більше 100 років. У 1973 році компанія спроектувала і розробила Автоматичну Шліфувальну Машину Koyama з діамантовими ріжучими дисками, що задовольняє вимоги компанії по шліфовці / обрубуванню виливок. Ця розробка мала великий успіх, тому компанія “Koyama” запустила в комерційне виробництво дане устаткування, і тепер Автоматичні Шліфувальні Машини Koyama широко застосовуються у всьому світі на багатьох підприємствами, включаючи провідні автомобільні компанії.

 

Clansman Dynamics, Великобритания

files/files/images/partners-clansman.png

 

    Компанія Clansman Dynamics була заснована в Шотландії в 1994г. і об'єднала ключових фахівців, що прийшли з компаній-конкурентів. Ці фахівці і по сьогоднішній день складають основу Clansman з сумарним досвідом в 100 років в області переміщення матеріалів в найбільш складних умовах виробництва.

 Інженери з інших областей, включаючи інжиніринг, електроустаткування, проектування програмного забезпечення підсилили вже сильну команду технічної складової, що характеризує продукцію Clansman за рахунок її надійності.      Компанія Clansman Dynamics займається розробкою і виробництвом наступного устаткування: - Великі гідравлічні роботи - Гідравлічні маніпулятори з вантажопідйомністю від 100кг до 10 тонн - Великі електричні роботи (з приводом постійного і змінного струму) з вантажопідйомністю до 2000кг.

 

 

TCT Tesic, Германия

files/files/images/Logos/logo.png

 

     Компанія TCT Tesic GMBH була створена в 1993 Зораном Тесичем для обслуговування усесвітньої ливарної промисловості. Головною метою компанії було стати головною компанією з продажу і покупки вживаного ливарного обладнання. ТСТ має сталу бездоганну репутацію в міжнародному ливарному співтоваристві завдяки внутрішній компетенції, надійності і сервісу, орієнтованому на покупця.

 ТСТ надає повну номенклатуру сервісу, що відноситься до вживаного ливарного обладнання, починаючи від вибору правильного обладнання до початку функціонування на підприємстві замовника.

 

Ideal Model, Турция

files/files/images/partners-ideal.png

 

     Компанія Ideal Model була заснована в 1981 році. У перші роки роботи головною функцією і метою було моделювання для ливарних заводів.

 В ході успішної роботи і попиту клієнтів Ideal Model стала займатися ливарним обладнанням, верстатами, ливарними лініями, консультацією, проектами, продукцією, монтажем, вченням і технічною підтримкою.

 Щоб краще відповідати потребам клієнтів і знаходити альтернативне рішення з 1998 року компанія Ideal Model стала співробітничати зі світовими лідерами в цьому секторі. Продукція компанії має попит в Туреччині, Америці, Азії, Східній Європі і на Близькому Сході. 

 Сьогодні компанія Ideal Model з великим досвідом і знаннями окрім ливарних систем займається проектуванням ливарних цехів і заводів, забезпечуючи доцільність, монтаж, виробництво, облаштування, консультацію. Також компанія має можливість модернізації існуючих заводів.