Роботи-маніпулятори

Clansman Dynamics (Шотландія) – виробляє маніпулятори з різною вантажопідйомністю для перенесення виливок, а також для розлому кущів. Все устаткування призначене для роботи у важких ливарних умовах.

 

Підхід до дизайну устаткування дуже простий... потужна і надійна конструкція! Велика увага приділяється зниженню вірогідності поломок, викликаних навантаженням.

 

До сьогоднішнього дня, Clansman Dynamics володіє солідним референс-листом, що включає відомих і шанованих виробників. Своїми ефективними рішеннями компанія заробила відмінну репутацію.

 

Ливарне обладнання


Маніпулятори

Установки Clansman дозволяють здійснювати роботу в особливо важких виробничих умовах. Моделі С410, С620,С1210, С2010, С4010, С5010, С10100, С15100 володіють вантажопідйомністю від 90 до 5500 кг Маніпулятори мають тривалий термін служби, що означає безвідмовну роботу протягом 12 років, при 24-годинному режимі роботи.

 


Пневмомолоти / пневмогармати

Clansman Dynamics виробляє пневмогармати різної потужності для видалення прибутку виливок. Моделі СС25, СС40, СС50, СС100, СС1000 володіють різною потужністю.

 


Ламальники ливників

Ламальник Clansman надзвичайно потужний пристрій, що дозволяє подрібнювати системи ливників до необхідних розмірів. Максимально можливий діаметр перетину ливника з високоміцного чавуну – 120 мм.

 


Гидрокліни

Спеціальний дизайн гидрокліна забезпечує надійність пристрою. Конструкції циліндра і поршня виконані із спеціальної сталі. Передбачено два насоси для забезпечення максимальної швидкості і зниження нагріву гідравлічної рідини. Спеціальна система підшипників дозволяє здійснювати роботу під будь-якими кутами, з мінімальними зусиллями.