Плавильні системи серії FS

СЕРЕДНЬОЧАСТОТНІ ІНДУКЦІЙНІ ПЛАВИЛЬНІ СИСТЕМИ СЕРІЇ FS ДЛЯ ПЛАВКИ І ВИТРИМКИ ЧОРНИХ ТА КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ

 

Середньочастотні індукційні системи тиглів використовуються для плавки і витримки чорних і кольорових металів. Швидкість плавки чавуну в печах цієї серії лежить в діапазоні від 1,5 т/година до 9,5 т/година.

 

Виробнича програма (стосовно плавки чавуну) представлена в таблиці

 

 

FS10

(1т)

FS15

(1,5т)

FS20

(2т)

FS30

(3т)

FS40

(4т)

FS50

(5т)

FS60

(6т)

750 кВт

х

х

х

х

х

х

х

1000 кВт

х

х

х

х

х

х

х

1500 Вт

 

х

х

х

х

х

х

2000 кВт

 

 

 

х

х

х

х

2500 кВт

 

 

 

х

х

х

х

2700 кВт

 

 

 

 

х

х

х

3000 кВт

 

 

 

 

х

х

х

4800 кВт

 

 

 

 

 

х

х


                           

                           Концепція пічної системи серії FS - Ваша перевага:

 

Висока міра надійності і готовності до експлуатації

Випробувані часом конструктивні елементи, такі як відкрита конструкція печі, замінювана верхня частина і принцип оптимізації живлення забезпечують високу надійність і максимальну міру готовності до експлуатації.

 

Знижене енергоспоживання і висока економічність

Сучасні напівпровідникові технології і оптимальна конструкція печі дозволили мінімізувати питому витрату електроенергії.

 

Висока експлуатаційна безпека

Безперервний автоматичний моніторинг роботи печі забезпечує безпеку плавильного процесу.

Привабливе співвідношення ціни і якості і тривалий термін служби

Використання стандартизованих модулів ABP забезпечує привабливу ціну. Відомі конструктивна міцність і надійність пічних установок ABP зводять до мінімуму загальний розмір експлуатаційних витрат упродовж їх терміну служби.

 

Простота установки, експлуатації і обслуговування

Конструкція печей передбачає можливість швидкого і легкого монтажу, а також простоту експлуатації і моніторингу.

 

Перевірена часом конструкція - надійність і простота обслуговування

Індукційні системи тиглів серії FS виконані на базі компонентів печей більшої місткості серії IFM, що добре зарекомендували себе. Особливу важливість мають конструкція і розташування розплаву : його положення по відношенню до тигля було визначене виходячи із завдань зменшення механічної ерозії в донній частині тигля при збереженні ефективного перемішування розплаву.

Довгий термін служби індуктора і висока надійність усієї пічної системи досягаються за рахунок її неординарної механічної міцності. Для підвищення міцності індуктора і зниження втрат використовується товстостінний мідний профіль прямокутного перерізу. Конструкція індуктора виконана по традиційному для ABP варіанту - з проміжками між витками, що полегшує видалення вологи з футерування тигля при її сушці.

Завдяки відкритій конструкції є зручний доступ до індуктора, що спрощує технічне обслуговування і ремонтні роботи.

Це скорочує час простою і збільшує випуск продукції. Заміна верхньої литої бетонної частини футерування можлива без демонтажу індуктора. Конструкція забезпечує також хороше вертикальне стягування індуктора, що збільшує його термін служби.

Замінювана верхня частина печі дає можливість мати нову, готову до установки і таку, що зберігається на складі. Після її заміни піч вводиться в

експлуатацію без втрат потужності.

 

Система охолодження

Індукційна піч, конденсаторна батарея і джерело живлення - водоохолоджувані. Не потрібно спеціальну воду. Устаткування системи охолодження складається з насосної станції, системи подання аварійної води, системи моніторингу і теплообмінника. Насосна станція поставляється готовим модулем. Це робить можливою просту і швидку установку системи.

                                                                                

Джерела живлення

В якості джерел живлення для індукційних плавильних систем використовуються або перетворювачі тиристорів, або транзисторні перетворювачі типу IGBT залежно від металу, що розплавляється, і необхідної частоти.

 

Перетворювачі типу IGBT спроектовані по Крім того, оператори плавильних систем мають принципу "знімного модуля". Вони складаються з модулів можливість:

потужністю 250 кВт, 750 кВт або 1 000 кВт кожен, які можуть об'єднуватися в розподільній коробці, забезпечуючи потужність до 6 000 кВт.

Необхідні конденсатори і дроселі використовуються на додаток до транзисторного перетворювача IGBT або перетворювача тиристора.

 

Обидва типи перетворювачів можуть використовуватися як в системі індивідуального живлення печей, так і в системі паралельного живлення TWIN - POWER®.

Ця система дозволяє розподіляти потужність одного джерела живлення між двома або декількома печами у будь-якій пропорції. Втрати часу на допоміжні операції і на перемикання тепер залишилися у минулому.

- Тоді як в одній печі йде процес плавки, іншу піч використати для витримки металу.

- Одночасно вести плавку в2-х печах з розподілом потужності між ними у будь-якій необхідній пропорції.

- Проводити футерування однієї печі, тоді як в іншій печі відбувається її спікання.

- Проводити спікання футерування в одній печі одночасно плавку в другій печі.

 

Управління і безпека експлуатації - під Вашим контролем

 

Безперервний автоматичний моніторинг плавильних систем


забезпечує безпеку плавильних операцій у будь-який момент часу, а також дозволяє управляти плавильним процесом в цілому:

реєструє кількість шихти в печі і розраховує необхідну кількість енергії;

управляє поданням енергії при операціях плавки або витримки, холодного пуску і спікання;

записує і відображає поточні дані і стани;

відстежує порогові значення і включає аварійний сигнал, має ергономічну панель управління з дисплеєм.

 

Простота експлуатації, обслуговування і установки

 

При розробці середньочастотної індукційної печі тигля основний акцент був зроблений на простоту експлуатації і обслуговування системи. Навчання персоналу монтажу, експлуатації і рішенню виникаючих проблем проводиться без утруднень, що знижує загальний об'єм витрат. Заздалегідь зібрані модулі печей серії FS забезпечують швидкий і безпечний монтаж устаткування на місці, що також сприяє зниженню витрат і швидкому запуску устаткування в роботу.

 

Технічне обслуговування по всьому світу

 

Для печей серії FS використовується багато стандартних компонентів, що дозволяє нам і нашим клієнтам легко отримати необхідні запасні частини. Використання стандартних перетворювачів ABP і інших компонентів гарантує кваліфікований і швидкий сервіс. Центри технічної підтримки розташовані в різних точках по всьому світу, що забезпечує короткі терміни постачання запасних частин. Наші фахівці з експертного обслуговування і ремонту перебувають у Вашому розпорядженні 24 години в добу. Наші консультанти допоможуть Вам оптимізувати виробничий процес, збільшити Ваш прибуток і, тим самим, сприяти окупності Ваших капіталовкладень в устаткування і технології. Компетентність і кваліфікований сервіс - основи нашої успішної співпраці.