Установки з роботом-маніпулятором

Установки з роботом - маніпулятором

 

Роботи-гріппери і маніпулятори

 

Роботи-гріппери

Робот-гриппер об'єднує в собі переваги двох технологій і забезпечує виняткову точність обробки поверхонь з високою продуктивністю. За рахунок поєднання промислового робота з ефективною установкою дробметального очищення забезпечується точність рухів деталі, контрольованих на програмному рівні, для досягнення високих результатів очищення.

 

Маніпулятори

Дробоструминні системи з маніпулятором створені в 1980-х рр. попередниками Wheelabrator для очищення великих серій відливок і поковок для трансмісій. Вони незамінні в сучасному ливарному і ковальському виробництві. Системи з маніпуляторами відповідають найвищим вимогам і славляться відмінною якістю очищення. Вони ідеально очищають навіть важкодоступні внутрішні поверхні, не утворюючи скупчень абразиву. Широкий вибір моделей і компонувальних рішень Wheelabrator для завантаження і вивантаження деталей забезпечує ефективне виконання будь-яких виробничих завдань. Wheelabrator випускає комплексні установки, вирішальні завдання по обробці і передачі деталей, виключаючи ризик зіткнення деталей. Автоматизація робочих циклів підвищує ефективність і рентабельність виробництва. Установки типу DS містять один або декілька маніпуляторів, що обертаються по горизонталі. Установки типу DV містять декілька маніпуляторів, що обертаються по вертикалі.

 

Роботи-маніпулятори дробометальної установки

Системи з роботами-маніпуляторами призначені в першу чергу для видалення задирок і обробки поверхонь алюмінієвих і магнієвих відливок. Вони працюють в комбінації з роботом, оснащеним подвійним захопленням, для завантаження неочищених і вивантаження очищених відливок з кріпильного пристосування в дрібоструминній установці. Така система забезпечує одночасність операцій: під час очищення роботом можуть виконуватися інші завдання, наприклад, видалення дробу, захоплення і доставка відливок, що економить виробничий час або дозволяє подовжувати окремі етапи (наприклад, очищення).