Контроль і моніторинг вашої нагрівальної установки

PRODAPT - FX
Визначення оптимального значення налаштувань нагрівача для ваших програм для нагріву заготовки і збереження цих значень для доступу в будь-який час. Заснований на базі промислового контролера AC 800M, який вже випробуваний в різних галузях промисловості, нагрівальний прилад PRODAPT- FX контролює і управляє процесом нагріву в системі EBS (штовхальних подача) і EBH (кроковий транспортер) індукційний нагрівач заготовок під ковку.
Зручна для користувача панель управління MT-315 прекрасно підходить для режиму роботи ковальського цеху. Сам контролер не має уразливого жорсткого диска або активної системи вентиляції та інтенсивної вібрації, виконуючи операцію і візуалізацію за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного екрану і функціональних клавіш. Сучасна операційна система реального часу здійснює високошвидкісну передачу даних через протокол TCP / IP. Старі установки, що працюють з процесором PRODAPT- F можуть бути легко вдосконалені установкою PRODAPT- FX.
Основні переваги нагрівального процесора PRODAPT- FX:
Контроль подачі енергії і задані значення (уставки) електроживлення для функції витримки
Холодний пуск і цикл операцій, в залежності від програми заготовки та конструкції котушки
Висока відтворюваність якості продукції
Зберігання даних котушки і матеріалу (заготівельних програм) під час роботи
Запис і умовне позначення поточних робочих даних і стану
Контроль сигналу тривоги і ввімкнення сигналу
 
THERMPROF
Обчислювач профілю температур
Поділ нагрівача на кілька зон, що живляться окремими перетворювачами, дозволяє змінити і розподілити теплову потужність, дозволяючи профілем нагріву відповідати вашим вимогам.
 
Обчислювач профілю температур THERMPROF оптимізує ваші профілі нагріву, обчислюючи очікуваний профіль температур для кожної зони нагрівача і передаючи його на контролер.
Ці призводить до оптимального розподілу температури в оброблюваної деталі, незалежно від розмірів пропускної здатності або матеріалів.
Обчислювач температур профілю THERMPROF легко підтримує постійну температуру нагрівання в процесі виробництва, навіть коли найвищий діапазон пропускної здатності становить від 20% до 100% від максимальної номінальної пропускної здатності. Це дозволяє нагрівати заготівлі великих діаметрів і матеріалів, на тій же самій установки для найвищої якості та оптимальної ефективності.
Основні переваги обчислювача профілю температур THERMPROF:
Велика ступінь свободи в оптимізації виробничого процесу щодо споживання енергії, масштабування і адгезії заготовок
Різні можливості для оптимізації:
- Зменшення масштабу
- споживання енергії
- Рівномірність температури по осі
- Зниження адгезії заготовок
Кількість котушок може бути зменшено
Невелика кількість необхідних резервних котушок
Відсутність витрат часу на підготовку для перетворення в інші котушки